ikinci el mobilya alan yerler olarak hizmet vermekte olan firmamız, adresinizden değerinde mobilya alımı yapmaktadır. Sizlerde +90 542 553 42 40 numaralı whatsapp hattımızdan bize ulaşarak elinizdeki mobilyalarınızı satabilirsiniz. Uzman ekibimizden incelenerek değerinde fiyatlandırma politikası yapılmaktadır. Satmak istediğiniz ikinci el mobilya için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

İkinci El Mobilya Alan Yerler
İkinci El Mobilya Alan Yerler

İkinci el Mobilya Alan Yerler

İstanbul içerisinde ikinci el mobilya alan yerler olarak hizmet vermekteyiz. Sizlerde satmak istediğiniz mobilyaları bize ulaştırarak teklif alabilirsiniz. Bizden Teklif almadan satmayın. İkinci el veya sıfır mobilyalarınızı değerinde fiyatlandırarak nakit ödeme yapıyoruz. 1 Saat içerisinde adresinize kadar gelip nakit ödeme ile satın alım yapmaktayız.

İkinci el Mobilya Nereye Satılır?

Birim Spot firması 20 yılı aşkın tecrübesiyle adresinizden 2.el veya 0 mobilya alımı yapmaktadır. Mobilya alım satım hizmetimiz yanında beyaz eşya alım satım hizmeti de bulunmaktadır. İkinci el veya sıfır satmak istediğiniz eşyalarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Unutmayın bizden teklif almadan satmayın!

Similar Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir