İkinci el Eşya Alan Yerler içerisindeyseniz doğru adrestesiniz. Birimspot.com 20 yılı aşkın tecrübesiyle ikinci el eşya alan yerler olarak hizmet vermektedir. İkinci el eşya alanlar, ikinci el eşya alan yer olarak arayışlarınız için sizlere yardımcı olabiliriz. Satmak istediğiniz ikinci el eşyaları adresinizden 1 saat içerisinde değerinde ödeme ile satın almaktayız.

İkinci El Eşya Alım Satım Hizmeti
İkinci El Eşya Alım Satım Hizmeti

İkinci El Eşya Alan Yerler

Satmak istediğiniz ikinci el eşya için dükkan dükkan gezmenize gerek yok. 0542 553 42 40 numaralı whatsapp hattımızdan bize ulaşabilirsiniz. Teklif usulü ile çalışmaktayız ayrıca değerinde fiyatlandırma politikamız mevcuttur. 20 yıllık tecrübemizle sizlere en hızlı ve güvenli hizmeti sağlayabiliriz.

Alım Yaptığımız İkinci El Eşyalar

Alım yaptığımız ikinci el eşyalar listedeki gibidir. Bu eşyalar için bizimle görüşebilir teklif alabilirsiniz.

İkinci el Eşya Alanlar

İstanbul içerisinde ikinci el eşya alanlar olarak hizmet vermekteyiz. Satmak istediğiniz ikinci el eşyayı adresinizden 1 saat içerisinde nakit ödeme ile teslim almaktayız. Üstelik nakliye vb gibi ücretler talep etmemekteyiz. Whatsapp hattımızdan bizimle iletişime geçin hızlıca inceleyip teklif verelim kabul ederseniz hemen gelip nakit ödeme yaparak satın alalım.

Dilerseniz Üsküdar şubemize kendinizde ürün getirerek teslim edebilirsiniz.

ikinci el Eşya Alım Satımı

İkinci el eşya alan yerler olarak hizmet verdiğimiz gibi ikinci el eşya satımı yaparak ta hizmet vermekteyiz. Şubelerimizi ziyaret ederek yeni, temiz, sorunsuz ürünlerimizi garantili olarak satın alabilirsiniz. 20 yıllık tecrübemiz ile Birim Spot olarak hizmet vermekteyiz.