Elektronik alan yerler arayışı içerisinde olan müşterilerimize yardımcı olmak isteriz. Birim Spot Elektronik Alan Yerler olarak hizmet vermektedir.

Zaman içerisinde değiştirmek veya satmak istediğimiz Elektronik eşyalarınızı değerinde satmak için arayış içerisine gireriz. Tamda bu noktada Birim Spot olarak sizlere Elektronik alan yerler olarak hizmet verebiliriz. Satmak istediğiniz Elektronik eşyaları adresinizden nakit ödeme ile 1 saat içerisinde alıyoruz.

Elektronik Eşya Alım Satım Hizmeti
Elektronik Eşya Alım Satım Hizmeti

Elektronik Eşya Alan Yerler

2.el veya sıfır fark etmeksizin satmak istediğiniz Elektronik eşyalarınızı değerinde satın alabiliriz. +90 542 553 42 40 numaralı whatsapp hattımızdan bizimle iletişime geçebilir Elektronik eşyalarınızı satabilirsiniz. Whatsapp hattımızdan bize ulaşın, eksper arkadaşlarımız inceleme sonrası size teklif versin kabul ederseniz sahada görevli arkadaşlarımız 1 saat içerisinde gelip ödeme yaparak ürünü teslim alsın.

Satmak istediğiniz elektronik eşyanın ikinci el veya sıfır olması fark etmemektedir. İnceleme sonrası değerinde fiyatlandırma politikası ile hareket etmekteyiz.

Alım Yaptığımız Elektronik Eşyalar

Alım yaptığımız elektronik eşyalar listedeki gibidir. Bu eşyalar için bizimle görüşebilir teklif alabilirsiniz.

  • Televizyon
  • Klima
  • Süpürge
  • Robot Süpürge
  • Monitör

Elektronik Eşya Alım Satımı

Satmak istediğiniz elektronik eşyalar için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Ayrıca mağazamızı ziyaret ederek 2.el veya sıfır elektronik eşya satın alabilirsiniz. Sol taraftaki arama ikonu veya sağ taraftaki whatsapp ikonunu tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.