Mobilya alan yerler arayışı içerisinde olan müşterilerimize yardımcı olmak isteriz. Birim Spot Mobilya Alan Yerler olarak hizmet vermektedir.

Zaman içerisinde değiştirmek veya satmak istediğimiz mobilyaları değerinde satmak için arayış içerisine gireriz. Tamda bu noktada Birim Spot olarak sizlere mobilya alan yerler olarak hizmet verebiliriz. Satmak istediğiniz mobilyaları adresinizden nakit ödeme ile 1 saat içerisinde alıyoruz.

Mobilya Alım Satımı
Mobilya Alım Satımı

Mobilya Alan Yerler

2.el veya sıfır fark etmeksizin satmak istediğiniz mobilyaları değerinde satın alabiliriz. +90 542 553 42 40 numaralı whatsapp hattımızdan bizimle iletişime geçebilir mobilyanızı satabilirsiniz. Whatsapp hattımızdan bize ulaşın, eksper arkadaşlarımız inceleme sonrası size teklif versin kabul ederseniz sahada görevli arkadaşlarımız 1 saat içerisinde gelip ödeme yaparak ürünü teslim alsın.

Satmak istediğiniz mobilyanın ikinci el veya sıfır olması fark etmemektedir. İnceleme sonrası değerinde fiyatlandırma politikası ile hareket etmekteyiz.

Mobilya Alım Satımı

Satmak istediğiniz mobilyalar için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Ayrıca mağazamızı ziyaret ederek 2.el veya sıfır mobilyalar satın alabilirsiniz. Sol taraftaki arama ikonu veya sağ taraftaki whatsapp ikonunu tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.